• All

elevit® Pronatal

elevit® Pronatal – multivitaminų, mineralų ir mikroelementų kompleksas nėščiosioms, žindyvėms ir planuojančioms pastoti moterims.

Tik viena tabletė per dieną
Tik vaistinėse

Sprendimas dėl šeimos pradėjimo ar pagausėjimo yra jaudinančios ir įsimintinos kelionės pradžia. Šioje kelionėje nepaprastai svarbus yra pats pasiruošimas.

elevit® Pronatal –  tai multivitaminų, mineralų ir mikroelementų kompleksas nėščiosioms, žindyvėms ir planuojančioms pastoti moterims.

Planuojant nėštumą

Pirmosios 6 - 8 savaitės po pastojimo yra gyvybiškai svarbios Jūsų kūdikio vystymuisi, įskaitant ir gyvybinių organų formavimąsi. Tačiau dažnai dauguma moterų dar net nežino, kad laukiasi. Jūsų organizmui gali prireikti laiko kol įsisavins rekomenduojamą maistinių medžiagų kiekį nėštumo metu. Todėl rekomenduojama pradėti vartoti elevit® Pronatal bent vieną mėnesį iki planuojamo nėštumo. elevit® Pronatal aprūpins mamos organizmą sveiko vaiko vystymuisi būtinomis mineralinėmis medžiagomis, mikroelementais ir vitaminais.

Nėštumo metu

Nėštumo laikotarpiu, maistinių medžiagų poreikis išauga iki 150 proc. Vien su maistu aprūpinti organizmą visomis reikalingomis maistinėmis medžiagomis, kai jų poreikis yra padidėjęs, gali būti sudėtinga.
elevit® Pronatal yra multivitaminų, mineralų ir mikroelementų kompleksas, sukurtas specialiai tam, kad aprūpintų jūsų organizmą reikalingomis maistinėmis medžiagomis viso nėštumo bei žindymo laikotarpiu.

Žindymo laikotarpiu

Žindymo laikotarpiu reikalavimai mitybai padidėja, kad atitiktų motinos ir vaiko poreikius. Jeigu maitinate krūtimi, vien tik iš maisto gaunamų maisto medžiagų gali nepakakti jums abiems. Savo mitybą galite papildyti multivitaminų, mineralų ir mikroelementų kompleksu elevit® Pronatal, kuris tinka ir žindančioms moterims.

Pagrindiniai vitaminai ir mineralai, būtini sveikam kūdikio vystymuisi, yra folio rūgštis ir geležis:

  • Folio rūgštis – elevit® Pronatal sudėtyje yra 800 mcg folio rūgšties
  • Geležis – elevit® Pronatal sudėtyje yra 60 mg elementinės geležies

Pagrindinių elevit® Pronatal sudėtyje esančių sudedamųjų dalių privalumai:

Folio rūgštis:

Pirmosiomis nėštumo savaitėmis, kai dauguma moterų net nežino, kad laukiasi, vaisiaus nervinis vamzdelis jau būna susiformavęs ir užsidaręs. Nervinis vamzdelis suformuoja kūdikio galvos ir stuburo smegenis. Kūdikio nervinio vamzdelio formavimosi metu, svarbų vaidmenį atlieka folatų kiekis moters organizme. Klinikiniais tyrimais įrodyta, kad folio rūgšties vartojimas gali sumažinti nervinio vamzdelio defektų (pvz., spina bifida) atsiradimo riziką. 

Geležis:

Padidėjęs būsimos mamytės kraujo tūris, placenta ir vaisiaus augimas – tai veiksniai dėl kurių išauga geležies poreikis nėštumo metu. Todėl papildomas geležies vartojamas gali padėti išvengti geležies trūkumo organizme, kuri yra labai svarbi besivystančiam vaisiui.

Kodėl  planuojančios pastoti, besilaukiančios ir krūtimi maitinančios moterys renkasi elevit® Pronatal?

elevit® Pronatal – tai multivitaminų, mineralų ir mikroelementų kompleksas nėščiosioms, žindyvėms ir planuojančioms pastoti moterims.  
elevit® Pronatal yra 12 vitaminų, 7 mineralų ir mikroelementų kompleksas, sukurtas specialiai tam, aprūpintų jūsų organizmą reikalingomis maistinėmis medžiagomis planuojant nėštumą bei viso nėštumo ir žindymo laikotarpiu.  elevit® Pronatal aprūpins mamos organizmą sveiko vaiko vystymuisi būtinomis mineralinėmis medžiagomis, mikroelementais ir vitaminais.

elevit® Pronatal sudėtyje yra didelis folio rūgšties ir geležies kiekis. Klinikiniais tyrimais įrodyta, kad folio rūgštis sumažina nervinio vamzdelio defektų atsiradimo riziką.

Sudėtis

Vitaminai 
 Vitaminas A (retinolis)3600TV1
 Vitaminas B1 (tiamino nitratas)Vitaminas B1 (tiamino nitratas)1,55 mg
 Vitaminas B2 (riboflavinas)1,8 mg
 Vitaminas B6 (piridoksino
hidrochloridas)
2,6 mg
 Vitaminas B12 (cianokobalaminas)4,0 μg
 Vitaminas C (askorbo rugštis)100,0 mg

 Vitaminas D3 (cholekalciferolis)

500TV2
 Vitaminas E (alfa-tokoferilio acetatas)15TV3
 Kalcio pantotenatas10,0 mg
 Biotinas0,2 mg
 Nikotinamidas19,0 mg
 Folio rugštis0,8 mg
Mineralai ir mikroelementai 
 Kalcis125,0 mg
 Fosforas125,0 mg
 Magnis100,0 mg
 Geležis60, 0 mg
 Manganas1,0 mg
 Varis1,0 mg
 Cinkas7,5 mg

1 atitinka 1080 mikrogramu retinolio

2 atitinka 12,5 mikrogramu cholekalciferolio

3 atitinka 15,0 mg alfa-tokoferilio acetato

Vartojimas

elevit® Pronatal yra nedidelė tabletė, kurią vartoti parasta – vieną kartą per dieną. Ją galima išgerti bet kuriuo paros metu. Šį multivitaminų, mineralų ir mikroelementų kompleksą galite pradėti vartoti bet kuriuo nėštumo ar žindymo laikotarpiu, tačiau tai daryti geriausia iškart pradėjus planuoti nėštumą.